Η συνεργασία μιας ροζ κούκλας με έναν μεγάλο οίκο που καθορίζει το στιλ και τη μόδα αποτελεί είδηση.
Η Barbie των παιδικών ονείρων ενός κοριτσιού και ο οίκος Moschino των ενήλικων πόθων μιας γυναίκας κυκλοφορούν μαζί και δημιουργούν τα στιλιστικά mini-me που κάνουν την καρδιά των εθισμένων να χτυπά λίγο πιο δυνατά!
Η ροζ μούσα του Moschino θα είναι διαθέσιμη και από αύριο 9 Νοεμβρίου στην ιστοσελίδα Net-A-Porter.com.
Εκεί θα την δεις να φοράει κλασικά κομμάτια και να σε κάνει να ζηλεύεις αυτά τα ωραία t-shirts, τα καπιτονέ δερμάτινα μπουφάν αλλά και τα κομψά πλεκτά που θα ήθελες να έχεις στη ντουλάπα σου.